k2-agency.pl

Skutki uboczne dopalaczy

Dopalacze. Hasło znane chyba wszystkim. Dopalacze to zmora XXI wieku. Dopalacze zniszczyły życie już niejednego młodego człowieka. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko nie podzieliło losu ludzi zniszczonych narkotykami i innymi środkami odurzającymi (działanie dopalaczy można porównać do narkotyków), miej oczy otwarte, a gdy odkryjesz, że coś niepokojącego dzieje się z Twoją córką lub synem, interweniuj. Warto w takich sytuacjach skorzystać z pomocy specjalistycznych ośrodków. Jednym z nich jest Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA S.C. OAZA to miejsce, gdzie pomoc otrzymało już wiele uzależnionych osób. Specjaliści w ośrodku doskonale wiedzą jak radzić sobie nawet w bardzo trudnych przypadkach.

Negatywne i niebezpieczne skutki dopalaczy

Zażywanie dopalaczy powoduje wiele skutków ubocznych. Skutki te wiążą się z rodzajem dopalacza. Co mogą powodować te środki odurzające? Przede wszystkim: zawroty i bóle głowy, nadmierne pocenie się, wysoka temperatura, brązowienie na skórze, problemy z koncentracją, znużenie, bezsenność, nudności, wymioty, biegunka, problemy z oddychaniem, kołatanie serca, zaburzenia rytmu serca, bóle w klatce piersiowej, zawał serca, zaburzania widzenia, urojenia, stany lękowe, ataki szału, napady agresji udar mózgu, a nawet śpiączka.

Leczenie uzależnień w prywatnym ośrodku OAZA

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA S.C. to miejsce, które pozwoli Twojemu dziecku odzyskać życie sprzed brania dopalaczy. Terapia polega na odstawieniu środków, detoksykacji, jak również na spotkaniach indywidualnych i w grupach z psychoterapeutami. Jednak w tym wszystkim najważniejsze jest, że to osoba uzależniona chce wyjść z nałogu.


Klinika dla młodzieży Oaza
Ługowiska 1
87-850 Choceń
tel. 725 18 70 70

Zobacz także:

USG

USG

Konsultacje psychologa - niedrogo

Konsultacje psychologa - niedrogo

Szybkie przemieszczanie pacjenta niepełnosprawnego

Szybkie przemieszczanie pacjenta niepełnosprawnego

Propozycja Floslek

Propozycja Floslek

Indywidualna dieta

Indywidualna dieta